У Хмельницькому "освіжають" вулиці

Комбіновані дорожні машини у спеку поливають вулиці міста водою
Depo.
10 серпня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому "освіжають" вулиці
У Хмельницькому "освіжають" вулиці

У спеку на центральні та магістральні вулиці Хмельницького виливають близько 300 тонн води, повідомляє Depo.Хмельницький, за інформацією сайту мерії.

"Аби частково охолодити та зволожити повітря й асфальтобетонне покриття під час спеки чотири спеціальних автомобіля на базі марки МАЗ щодня поливають вулиці Хмельницького водою. Комбіновані дорожні машини (МДК) придбані за кошти міського бюджету, дві з яких цього року. Багатофункціональні автомобілі влітку використовують для поливання вулиць, а в зимовий період для їх очистки і посипання протиожеледними сумішами," – йдеться на сайті.

Головний інженер комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг Станіслав Скавронський каже: " За один раз кожен автомобіль може набрати до 9 тонн води. У спеку, коли температура повітря сягає 28-30 градусів, від 8 до 17 години водовози, курсуючи центральними вулицями міста та дорогами, на яких їздить громадський транспорт, виливають близько 300 тонн води у день. Машини використовують технічну воду, якою завантажуються на водозабірній станції, що на річці Плоскій."

Загалом на базі комунального підприємства є 5 таких машин. На вулицях працює чотири.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та