У Хмельницькому "накрили" черговий цех з виробництва фальсифікованого алкоголю

Вилучили сотні літрів фальсифікату, ще пару тисяч ділки встигли реалізувати
Depo.
23 травня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому "накрили" черговий цех з виробництва фальсифікованого алкоголю
У Хмельницькому "накрили" черговий цех з виробництва фальсифікованого алкоголю

На Хмельниччині викрито незаконне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Слідчі управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області у ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 204 ККУ встановили використання причетними до цього особами обладнання, що забезпечує масове виробництво незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки та коньяку," – стверджують у прес-службі відомства.

Під час обшуків в приміщеннях Хмельницького кафе-бару та автомобілях, вилучили 600 літрів готової продукції, що вже була розлита в ПЕТ-пляшки різної ємності та "beg-in-box" пакети ємністю 10 літрів.

Виявили і пристосування для підпільного горілчаного цеху: лійки; порожні каністри та ПЕТ-пляшки різної ємності; скляну тару, а також хімічні домішки для виготовлення недоброякісних алкогольних напоїв під виглядом коньяку, предмети для вимірювання (спиртометри) та змішування рідин.

"Вказаною групою ділків у період березня-травня 2016 року у протиправний спосіб виготовлено та реалізовано алкогольні напої під виглядом горілки та коньяку у кількості понад 2000 літрів. "Продукція" не обклеєна марками акцизного податку встановленого зразка та виготовлена із недоброякісної сировини, яка може становити загрозу для життя та здоров’я людей або призвести до отруєння чи інших тяжких наслідків," – кажуть податківці.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та