ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому на суд громадськості представили потенційних начальниікв управлінь

На обговорення винесли три кандидатури начальників управлінь Хмельницької міськради
Depo.
13 лютого 2016 12:17
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому на суд громадськості представили потенційних начальниікв управлінь
У Хмельницькому на суд громадськості представили потенційних начальниікв управлінь

В міській раді відбулось громадське обговорення трьох кандидатур начальників структурних підрозділів, передає Dеpo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Відтак, управління економіки, ймовірно, очолить Оксана Новодон, управління торгівлі – Олександр Панченко, а управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев, який зараз є заступником.

Кандидат на посаду начальника управління торгівлі – Олександр Панченко. Здобув освіту менеджера-економіста, досвіду роботи на державній службі не має.

У Хмельницькому на суд громадськості представили потенційних начальниікв управлінь  - фото 1

З 2011 року є членом ВО "Свобода". За його словами, все життя був приватним підприємцем, а з 2008 року створив у Хмельницькому мережі магазинів продуктів харчування "Кошик" та побутової хімії "Триде".

Найпершим своїм завданням Олександр Панченко вважає боротьбу з незаконними МАФами, їх інвентаризацію та стандартизацію. Оскільки сам довгий час був підприємцем, пообіцяв присутнім максимальну співпрацю із ними та відкриті двері.

Оксана Новодон є кандидатом економічних наук, здобула дві вищих освіти, та вже 10 років працює на державній службі в обласній державній адміністрації. За цей час піднялась по кар’єрній драбині від головного спеціаліста до заступника начальника управління економічного розвитку, начальника відділу зовнішньо-економічної діяльності та міжнародного співробітництва. Брала участь у міжнародних проектах, стажувалась у Чехії та Німеччині.

У Хмельницькому на суд громадськості представили потенційних начальниікв управлінь  - фото 2

На посаді начальника управління економіки планує зробити його роботу більш практичною, а не статистичною, налагодити співпрацю із бізнес-середовищем, вивчити та спробувати задовільнити його потреби. Також Оксана Новодон планує активно залучати гранти до розвитку економіки міста. Ще на її думку було б доречно створити електронний каталог із продукцією, що виробляється у Хмельницькому та взагалі сайт управління економіки.

На посаду начальника управління транспорту та зв’язку претендує теперішній виконуючий обов’язки Сергій Шепурев. На посаді заступника начальника управління він працює з 2008 року, а з часу обрання міського голови в управлінні транспорту та зв’язку працює лише він, бухгалтер та юрист. За цей час запущені нічні тролейбуси, підготовлені документи для створення нового маршруту Озерна-Ракове, зараз триває пошук перевізника.

У Хмельницькому на суд громадськості представили потенційних начальниікв управлінь  - фото 3

У планах встановлення електронних валідаторів для безготівкового розрахунку у тролейбусах, досконале обстеження пасажиропотоку у громадському транспорті.

Також Сергій Шепурев пообіцяв звернути увагу на музику у транспорті, дотримання водіями вечірніх графіків руху. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та