ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому медики удосконалюють діагностику і лікування цукрового діабету

Проблеми і перспективи в полегшенні життя людям з цукровим діабетом розглянули на колегії управління охорони здоров'я Хмельницької міськради
Depo.
19 серпня 2015 09:35
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому медики удосконалюють діагностику і лікування цукрового діабету
У Хмельницькому медики удосконалюють діагностику і лікування цукрового діабету

Медики обговорили шляхи покращення лікування в амбулаторно-поліклінічних закладах та у відділенні ендокринології міської лікарні, повідомляє Depo.Хмельницький.

Головним в обговоренні стали питання ранної діагностики та лікування ускладнень діабету.

"Вишукати можливість створення кабінету ретинопатій та лікування з застосуванням лазерних методик (очні ускладнення) та діабетичної стопи.

Ми розглядаємо насамперед власні можливості для виділення приміщень, штатів та коштім. За потреби - звертатимося до міської влади. І цілком можливо, що вже в наступному році ці кабінети приймуть перших пацієнтів", - коментує заступник начальника міськуправління Людмила Слободяник.

Загалом у місті понад 1600 пацієнтів отримують лікування препаратами інсуліну. Це маже 15% усіх хворих на цукровий діабет. Ендокриноллоги вважають це досить хорошим показником.

Всього у Хмельницькому 9,5 тис хворих на цукрових діабет, з них більше 50 - діти.

Зауважимо, що інсуліни в місті купують за кошти державного та обласного бюджетів. Торік пацієнтам благодійники та міський бюджет передали 1600 глюкометрів для визначення глюкози крові в домашніх умовах.

Вирішено провести також спільні навчання хірургів, ендокринологів, окулістів щодо раннього виявлення та лікування ускладнень цукрового діабету.

Більше про здоров'я краян та роботу медиків читайте на сайті khm.depo.ua.