У Хмельницькому День Європи відсвяткують у форматі open-air

Музична мега-подія відбудеться на березі Південного Бугу
Depo.
19 травня 2016 09:49
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому День Європи відсвяткують у форматі open-air
У Хмельницькому День Європи відсвяткують у форматі open-air

Хмельницька обласна філармонія спільно з МГО "Територія" та ГО "Хмельницький молодіжний клуб розвитку" планує провести масштабну акцію, під назвою "Classic open-air show", присвячену Дню Європи в Україні, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили організатори, подія відбудеться 21 травня 2016 року.

"Для того, щоб захід максимально привернув увагу та охопив якомога більшу частину глядачів, ми вирішили винести його за межі філармонії, тобто зробити на відкритому повітрі, в open-air форматі", - кажуть організатори свята.

Місцем проведення обрали майданчик на березі Південного Бугу (територія майбутнього молодіжного парку).

Майданчик добре проглядається з протилежного боку річки та з мосту, який з’єднує два береги міста.

Окрім головного шоу на майданчику майбутнього молодіжного парку - постановки кантати Карла Орфа "Карміна Бурана", в якій будуть задіяні понад 210 чоловік на одній сцені, в рамках святкування Дня Європи в Україні з 16:00 до 19:00 відбуватиметься низка заходів у різних локаціях міста за участю творчих колективів Хмельницького музичного училища імені В. Заремби, Дитячої музичної школи №1 імені М. Мозгового, Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.

У фіналі концерту також буде виконана четверта частина з Дев’ятої симфонії Л.В. Бетховена, головна тема якої є гімном Євросоюзу.

Цією акцією організатори хочуть привернути увагу молодого покоління нашого міста та всіх хмельничан в цілому до класичного, академічного, елітного, високоякісного мистецтва.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та