ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому боряться за "Локомотив"

Громадськість відвойовує стадіон у підприємця
Depo.
27 вересня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому боряться за "Локомотив"
У Хмельницькому боряться за "Локомотив"

У мікрорайоні Гречани практично рік жителі рятують стадіон від перетворення його на черговий ринок, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт 0382.ua.

У Хмельницькому всього лиш два муніципальних стадіони. І один із них - "Локомотив" потроху обростає торговими павільйонами. Якраз навколо цих дозволів підприємцю і виникають непорозуміння.

Жителі намагалися протестувати, та натепер ситуація ускладнилася - на біговій доріжці будматеріали і котлован.

На чергове громадське обговорення люди зібралися просто неба. Активісти говорять, що на цьому підприємець не зупиниться, а буде й далі просуватись на стадіон. Бо ж липня тут побудовано вже цілий ряд павільйонів.

У Хмельницькому боряться за "Локомотив" - фото 1

Голова комітету з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму при Хмельницькій міський раді Павло Ходецький говорить: "Забудова суперечить закону, оскільки влізли на землі рекреаційного призначення".

Забудову здійснює ПП Віктор Пенкаль, однак на обговореннях ні самого підприємця, ні його представників не було. Таких зустрічей він традиційно уникає.

У Хмельницькому боряться за "Локомотив" - фото 2

Проти забудови виступив також громадський діяч та адвокат Дмитро Йовдій. Він каже, що таке будівництво суперечить законодавству України, і як юрист може і збирається це довести. "Жодних дозвільних документів на встановлення, будівництво цих павільйонів ніхто ще не бачив, - повідомляє Дмитро Йовдій. - Вдалося дізнатися, що є ще грудневе рішення сесії міської ради, яким дійсно надано дозвіл здійснювати забудову ПП Пенкаль на території спортивного комплексу, але де саме дозволено будувати - ми не знаємо."

Жителі мікрорайону та інші небайдужі хмельничани крім проведення декількох мітингів уже підготували проект позовної заяви до Хмельницького окружного адміністративного суду. Вимога, яку ставить ініціативна група, стосується скасування дозволу власне на будівництво на території спортивного комплексу

Про життя містян читайте більше на порталі Depo.Хмельницький.