У хмельницький зоокуток прийшов "добрий" дядя. Тварини почали дохнути

Після появи у хмельницькому зоокутку тварин від приватної особи там померло троє звірів і звільнили трьох працівників
Depo.
14 липня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
У хмельницький зоокуток прийшов "добрий" дядя. Тварини почали дохнути
У хмельницький зоокуток прийшов "добрий" дядя. Тварини почали дохнути

Зоопристрасті в обласному центрі тривають, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

У зоокутку, що в парку імені М.Чекмана в Хмельницькому, через неналежний догляд за тваринами звільняють всіх трьох доглядачів.

Наталію Розум’як та її сина звільняють за систематичне невиконання службових обов’язків. У звіринцю за останній місяць померло вже троє тварин: бабак, овечка і фазан. Керівництво чекає на результати розтину.

"У зоокутку виявили численні порушення з боку доглядачів: антисанітарні та брудні приміщення, де зберігаються продукти, обліплену брудом піч, зіпсовану кашу зі смородом. Тваринам наливали воду не з колонки, а з річки. Ці факти є підставою для прийняття заходів стосовно усіх працівників зоокутка. Ми вже знайшли людину, яка працюватиме замість них", - зазначив спочатку Володимир Лукін.

Наталія Розум’як з такою позицією директора не погоджується і готова навіть звернутися до суду. Каже, що працює щодня, без вихідних, по 10-12 годин. А умови для тварин має забезпечити керівництво, а не вона. Адже в її обов’язки не входило робити вольєри, прибирати територію, садити квіти тощо. Керівництво на всі пропозиції відмовчувалось, і все доводилось робити своїми силами.

Наталія Розум'як готова звернутися до суду.

"Чому керівники скидають на мене всю роботу. Жодне керівництво не підтримує мої пропозиції. Я щороку звертаюся до влади, прошу обладнати доріжки, клітки. Це не повинні робити ми, але робимо", - говорить Наталія Розум’як.

Сергій Пальохін, який передав закладу кенгуру і єнота, а згодом забрав їх, звільняється за згодою сторін. Він також офіційно працював доглядачем у зоокутку близько місяця. До речі, саме за останній місяц у зоокутку загинули тварини.

Однак Пальохін каже, що не міг доглядати за тваринами, бо йому "заважали", і він не знав, де ключі від вольєрів. Чоловік говорить, що згоден повернути своїх звірів до закладу, якщо за ними належно доглядатимуть. Переконує, що посада йому не потрібна, головне, аби хмельничани отримували задоволення від походу в зоокуток і таки планує передати туди левів.

Директор Володимир Лукін після спілкування з журналістами, активістами і працівниками зоокутка передумав звільняти пані Наталію та її сина.

"Ми не будемо на даний момент їх звільняти. Пальохін сам написав заяву на звільнення. А Наталя працювала 13 років, ми з працівниками порадились і вирішили її залишити. Недоліки у роботі будемо усувати", - резюмував директор.