ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому сотня кінологів з України - представників різних структур, налагоджували співпрацю

Відбулася міжвідомча науково-практична конференція з проблемних питань розвитку службової кінології

Depo.
10 листопада 2018 15:42
ФОТО: depo.ua

У Хмельницькому відбулася міжвідомча науково-практична конференція з проблемних питань розвитку службової кінології, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

Близько сотні висококласних спецалістів - керівники кінологічних служб, підрозділів та навчальних центрів з підготовки кінологів поліції, Нацгвардії, прикордонної служби, ДСНС, представники Державного науково-дослідного інституту МВС України шукали шляхи вдосконалення роботи. До них долучилися й представники кінологічних служб підрозділів ЗСУ, ДФС, кримінально-виконавчої служби, СБУ, міжнародного аеропорту "Бориспіль", а також науковці.

Акцентувалися на питаннях подальшого розвитку та співпраці кінологічних служб різних силових структур, підвищенні якості навчання кінологів і натренованості службових собак та їх ефективного застосування в протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку.

Нагадаємо, а перед тим відкрили сучасний кінологічний центр ГУНП в Хмельницькій області, на базі якого готуватимуть службових собак не лише для поліції, а й інших силових структур Хмельниччини та всієї України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook