Оновлений кінологічний центр, де готуватимуть собак для всіх структур МВС, відкрили у Хмельницькому (ВІДЕО)

Міністр МВС Арсен Аваков разом із головою Нацполіції Сергієм Князєвим взяли участь у відкритті сучасного кінологічного центру ГУНП, на базі якого готуватимуть службових собак не лише для поліції, а й інших силових структур Хмельниччини, які входять до системи МВС

Оновлений кінологічний центр, де готуват…

Про це Depo.Хмельницький повідомляє з посиланням на прес-службу МВС.

Аналогів цьому закладу в області поки ще немає. Центр спрямований на підготовку службових собак за напрямком розшуку людей, пошуку зброї, вибухівки та наркотичних речовин. Він здатен вмістити одночасно два десятки чотирилапих вихованців. Для них тут створені усі необхідні умови: зручні вольєри, різноманітні майданчики для тренування та ветеринарний кабінет із сучасним обладнанням і операційною. Відтепер ветлікарі зможуть надавати собакам необхідну допомогу та навіть оперувати їх прямо у центрі.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що такі кінологічні центри будуть відкриті по всій Україні.

"Їх буде 20-25, в кожному обласному центрі. Поліцейський з собакою - це безпека на вулицях наших міст. Службові собаки шукають вибухівку та зброю, таким чином ми, в тому числі, протидіємо незаконному обігу зброї. Також кінологи з службовими собаками чергують в аеропортах та на залізничних вокзалах в рамках посилення боротьби з наркозлочинністю, але найважливіша функція кінологів ‑ оперативно розшукова діяльність. Кінолог ‑ це експерт, який вилучає запахові сліди, тобто збирає докази вини чи невинуватості підозрюваних. Тому основна задача для поліцейського в такому кінологічному центрі навчитися тому, що покажуть колеги з інших відомств", - зазначив Князєв.

Комфортним буде новий центр і для самих кінологів. Окрім облаштування зручних кабінетів і класів для занять, керівництво подбало і про створення зони відпочинку, оскільки на навчання часто приїжджають правоохоронці з райцентрів та інших міст, вони матимуть можливість заночувати прямо у центрі у спеціально відведених кімнатах готельного типу.

Також під час відкриття нового кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Арсен Аваков вручив нагороди працівникам кінологічної служби та передав вісім автомобілів для центру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook