UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому представники МОЗ, влада та медики говорили про проблеми фінансування медреформи

Відбулася робоча зустріч  фахівців Міністерства охорони здоров'я України, органів місцевого самоврядування області, керівниками закладів охорони здоров'я та структурних підрозділів ОДА

 

У Хмельницькому представники МОЗ, влада…

Про це інформує прес-служба облради, передає Depo.Хмельницький.

Керівник експертної групи з питань реформування системи охорони здоров'я Директорату медичних послуг Тетяна Орабіна та заступник керівника проекту USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я" Олексій Яременко розповіли про засади, нормативну базу та плани у розрізі реформи фінансування системи охорони здоров'я. Зокрема, Тетяна Орабіна поінформувала про нововведення у рамках реформи системи охорони здоров'я у 2019 році – введення електронних рецептів, електронних медичних карток, які функціонуватимуть в межах медичної інформаційної системи, що має долучитися до системи Національної служби здоров'я України.

Як наголосила доповідач, першочерговим завданням на місцях сьогодні є повна комп'ютеризація закладів охорони здоров'я вторинного та третинного рівня надання медичної допомоги, які з 2019 року вступають в процес автономізації та у вирішенні цих питань активну позицію повинні займати зокрема й керівники органів місцевого самоврядування.

Про автономізацію закладів охорони здоров'я поінформував юридичний радник проекту USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я" Павло Брагінський. Радник з питань стратегічного розвитку медичних закладів проекту USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я" Марина Ніколко представила присутнім концепцію Пілоту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для амбулаторно-поліклінічної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

Довідково:

Станом на 1 листопада цього року первинну медичну допомогу населенню області надають 31 центр ПМСД. Сільському населенню первинну медичну допомогу надає 26 центрів, до складу яких входить 204 лікарських амбулаторій, з них безпосередньо в сільській місцевості 153, та 846 ФАП.

Нагадаємо, Хмельниччина на 100% виділила земельні ділянки для зведення нових амбулаторій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme