Хмельниччина на 100% виділила земельні ділянки для зведення нових амбулатоій

Віце-прем'єр Зубко відзначив Хмельницьку область як таку, що не зволікає із процедурою виділення земельних ділянок для будівництва нових амбулаторій

Представники Хмельницької ОДА взяли участь у всеукраїнській відеоселекторній нараді щодо стану будівництва нових амбулаторій сімейної медицини, яку провів Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубк о, передає Depo.Хмельницький за інформацією ОДА.

Як зазначив Зубко, насьогодні наказами Мінрегіону затверджено 512 проектів нового будівництва амбулаторій у всіх регіонах. Регіони рухаються за визначеним календарним планом і вже розпочато будівництво 27 нових сучасних медичних амбулаторій.

Віце-прем'єр проаналізував, як у регіонах організовано роботу з будівництва нових амбулаторій, як відбувається виділення земельних ділянок під ці об'єкти, як здійснюється підготовка проектної та дозвільної документації на будівництво, чи проводяться тендери на виконання робіт та якими темпами виконуються самі будівельні роботи, там де вони розпочалися.

За словами високопосадовця, є регіони, що з незрозумілих причин значно відстають по окремих показниках. Так досі не виділені земельні ділянки під 90 об'єктів, тоді як є ціла низка областей, що вже на 100% цю роботу завершили.

Серед інших областей Геннадій Зубко відзначив і Хмельницьку, де також повністю завершено цю процедуру.

Нагадаємо, навесні в ОДА заявили, що на побудову нових та ремонт непридатних для роботи амбулаторій на Хмельничичні витратять 170 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook