ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому 90 нацгвардійців отримали житло (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Цьогоріч планується ввести в експлуатацію ще 2 житлові будинки на 80 квартир в м. Вишгороді та 3 гуртожитки на 87 кімнат у Запоріжжі та Миколаєві

Depo.
13 жовтня 2018 14:33
ФОТО: depo.ua

У Хмельницькому військові Нацгвардії отримали ключі від 90 квартир, передає Depo.Хмельницький.

13 жовтня у Хмельницькому відбулося урочисте вручення сертифікатів та ключів для отримання квартир до Дня захисника України. 90 сімей військовослужбовців Національної гвардії України зможуть жити в одно-, дво- або три- кімнатних квартирах новозбудованого житлового будинку.

9-поверховий будинок, загальною площею 5000 квадратних метрів, збудували за два роки в рамках державної програми забезпечення житлом військовослужбовців.

Вручення відбулося за участі командувача Національної гвардії України генерал-полковника Юрія Аллерова.

"Підвищення соціальних гарантій особового складу є одним з пріоритетних завдань на шляху розвитку Національної гвардії України, яка не словом, а ділом захищає Батьківщину, її волю, суверенітет і територіальну цілісність. І забезпеченість житлом є важливою запорукою високого соціального статусу військовослужбовців," - заявив під час церемонії вручення командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

Двопід'їзний будинок збудований за рахунок фінансування з державного бюджету України - 42,6 млн грн.

Сертифікати на житло отримали 30 сімей військовослужбовців та ветеранів з міста Хмельницького та для 16 сімей військовослужбовців та ветеранів західного регіону.

Командувач НГУ розповів, що державним бюджетом України на 2018 рік на будівництво та придбання житла для військовослужбовців НГУ спрямовані видатки у розмірі 200 млн грн, за рахунок яких вже отримано та передано під заселення 135 квартир, зокрема 94 квартири - для забезпечення житлом сімей учасників АТО.

Також генерал-полковник Юрій Аллеров поділився інформацією, що до кінця року додатково планується ввести в експлуатацію 2 житлові будинки на 80 квартир в м. Вишгороді та 3 гуртожитки на 87 кімнат у Запоріжжі та Миколаєві, придбати близько 48 квартир та виплатити грошову компенсацію за не отримане житло 37 сім'ям військовослужбовців.

За останні чотири роки за рахунок усіх джерел фінансування житлом забезпечено 921 родину військовослужбовців Національної гвардії України.

Висадили гості перед будинком й кілька кленів, за якими вже облаштований двір з дитячим майданчиком.

Нагадаємо, щість родин військовослужбовців Кам'янець-Подільського гарнізону отримали до Дня захисника України та Дня українського козацтва подарунок - житло.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook