ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Білогірському районі "Батьківщина" воює з Аграріями

Голова Білогірського осередку "Батьківщини" пояснив тим, що місцеві Аграрії не зареєстровані у державного реєстратора
Depo.
7 жовтня 2015 19:32
ФОТО: depo.ua
У Білогірському районі "Батьківщина" воює з Аграріями
У Білогірському районі "Батьківщина" воює з Аграріями

Днями на «Інтерактивній мапі зареєстрованих повідомлень про правопорушення» МВС з'явилося повідомлення про те, що головаБілогірського районного осередку політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" звернувся з вимогою "зняти з виборчого процесу районну організацію Аграрної партії України та не реєструвати кандидатів в депутати до районної ради, так як дана партія не зареєстрована в державному реєстрі юридичних осіб", повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "Опору".

Михайло Ямчук пояснив свою позицію - " Я написав скаргу в районну ТВК і начальнику районного відділу міліції, де чітко вказав, що партійна організація не зареєстрована у державного реєстратора. Начальник міліції дав мені відповідь, що вона зареєстрована в управлінні юстиції. Що стосується державного реєстратора - чи це є обов'язково, чи ні - відповіді на це я так і не отримав".

Працівниця штабу Білогірської районної організації Аграрної партії України Аліна Павлішена, у відповідь на скаргу Михайла Ямчука говорить, що вони надали правоохоронним органам усі необхідні документи про реєстрацію, які засвідчують право осередку делегувати своїх кандидатів на вибори у районну раду.

Станом на 7 жовтня висуванці місцевого осередку Аграрної партії України є зареєстрованими кандидатами у депутати до Білогірської районної ради.

Про виборчі перегони читайте на Depo.Хмельницький.