Тролейбусами у Кам'янці так і не обзавелися, а судова справа триває

Триває досудове розслідування у справі розкрадання тролейбусної лінії
Depo.
16 жовтня 2016 22:43
ФОТО: depo.ua
Тролейбусами у Кам
Тролейбусами у Кам'янці так і не обзавелися, а судова справа триває

Обласна прокуратура направила листа до ГУНП в Хмельницькій області щодо вжиття заходів та притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, винних у “гальмуванні” досудового розслідування щодо розкрадання тролейбусної лінії в Кам'янці-Подільському, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Громадське "Поділля".

Справа щодо розслідування фактів розкрадання майна  КП "Дирекція будівництва тролейбусних ліній" впродовж 1991-2005 років продовжується.

Таку відповідь дає заступник прокурора Хмельницької області Сергій Нагребецький.

Тролейбусами у Кам'янці так і не обзавелися, а судова справа триває - фото 1

“Стан досудового розслідування вказаного кримінального провадження заслухано на оперативній нараді у прокуратурі області, за результатами якої Кам’янець-Подільську місцеву прокуратуру зобов’язано вжити дієвих заходів для повного, всебічного і неупередженого розслідування обставин кримінального провадження”, - йдеться у документі.

Паралельно й звернулися прокурори до обласної поліції аби ті усунули порушення КПК України, вирішили питання про притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності та забезпечили належний контроль за станом досудового розслідування у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, у Кам’янці-Подільському розікрали тролейбусне обладнання на майже 0,5 мільярда гривень.

 

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт