UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

ТОП-5 професій, які найбільше оповиті міфами

Чимало загальноприйнятих суджень про людей тих чи інших професій далекі від реальності

ТОП-5 професій, які найбільше оповиті мі…

Чимало стереотипів існує навколо людей певних професій, однак далеко не всі мають реальне підґрунття, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Work.ua.

Отже, ТОП-5 професій, навколо яких існує найбільше міфів.

1. Лікарі
Існують десятки, якщо не сотні легенд про професію лікаря. Одні скаржаться на некомпетентність, якщо той відмовляється виписувати пацієнтові з нежиттю антибіотики. Інші нарікають на тотальну неосвіченість, так як в Інтернеті рекомендують зовсім інше лікування. Треті - просто не довіряють нікому, покладаючись на книги маловідомих цілителів.

Проте, коли потрібна термінова допомога, ми всі йдемо в лікарню. А критика і сумніви можуть виявитися не більше, ніж нав'язаними безпідставними стереотипами. Тому лікарям залишається лише нести свій хрест і допомагати одужувати навіть самим примхливим пацієнтам.

2. Вчителі
Найпоширеніший стереотип щодо викладацької діяльності - низькі зарплати. Але чи так це насправді?

Згідно з даними Держстату, середня зарплата в сфері науки і освіти становить 5857 гривень. Для порівняння, в сфері охорони здоров'я і надання соціальної допомоги - 4977, в сільському господарстві - 6057.

Звичайно, вчителі не входять в топ найбільш високооплачуваних професій, але й безперспективною професію точно не назвеш.

3. Програмісти
Головний стереотип про програмістів - вони нетовариські, закриті в собі інтроверти, які нікого не пускають в своє життя.

Безумовно, така думка не позбавлена ​​підстав. Робота в IT-сфері передбачає особливий склад розуму і спосіб мислення фахівця. Однак це зовсім не робить кожного соціопатом або мізантропом. Адже не професія формує характер людини. Хтось здивується, але у програмістів теж є свої хобі, захоплення, друзі та інтереси.

Адже якби той же Стів Джобс, Ілон Маск або Білл Гейтс страждали від сором'язливості, навряд чи б їм вдалося побудувати свої корпорації.

4. Копірайтери
Про цих людей і зовсім ходять легенди. Хтось вважає, що робота копірайтера полягає в банальному переписуванні чужих текстів. Інші підносять їх мало не до рівня іменитих письменників, треті взагалі про копірайтерів ніколи і нічого не чули.

Насправді ж копірайтер - це фахівець з написання текстів. У тому числі рекламних, інформаційних, пізнавальних і так далі. Хороший копірайтер - не той, хто може переказати чужі слова на свій лад.

Справжній професіонал повинен бути максимально ерудований, начитаний, багатозадачний. Він повинен вміти занурюватися в питання з максимальним розумінням того, про що пише. Робота в сфері текстового контенту - це не просто вміння швидко друкувати. Тут важливіше швидко думати і грамотно висловлювати свої думки і побажання замовників.

5. Web-дизайнери
Ще одна творча професія, про яку існує безліч стереотипів. Наприклад, деякі вважають, що web-дизайнеру не потрібні ніякі спеціальні знання, просто малюй собі в PhotoShop і все буде добре. Але насправді це далеко не так.

По-перше, потрібно знати основи верстки, вміти працювати в різних програмах.
По-друге, тут не обійтися без знань про композицію, кольори і їх поєднаннях, різні художні техніки. Не кажучи про почуття стилю і міри. Будьте впевнені, за найменшою завданням і непомітним елементом дизайну на сайті стоїть велика аналітична і творча робота, а не просто вміння рухати мишкою.

Незалежно від існуючих кліше, головне - завжди залишатися професіоналом своєї справи.

Читайте також: Як стати незамінним співробітником

Як поєднати дві роботи і "вижити"

Як українці ставляться до службових романів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme