ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тепер в Хмельницьку ОДА просто так не зайдеш

В облдержадміністрації запровадили пропускний режим
Depo.
10 березня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua
Тепер в Хмельницьку ОДА просто так не зайдеш
Тепер в Хмельницьку ОДА просто так не зайдеш

Перший заступник голови облдержадміністрації Василь Процюк затвердив Правила пропускного режиму до адміністративних примі­щень, які перебувають у користуванні Хмельницької обласної державної адмі­ністрації, передає Depo.Хмельницький.

Відповідне розпорядження посадовець підписав 3 березня.

В ОДА працює два контрольно-пропускних пункти: КПП-1 – розміщено на першому поверсі об’єкта біля центрального входу, що виходить на майдан Незалежності; КПП-2 – господарський вхід у внутрішній двір об’єкта, обладнаний авто­матичними розсувними воротами, що виходить на вулицю Старобульварну.

Пропуск здійснюється у робочі дні з 09.00-13.00 та з 14.00-18.00 за уз­годженням з працівниками апарату та структурних підрозділів облдержадмі­ністрації, що розташовані на території об’єкта, які забезпечують супровід та контроль за переміщенням цих осіб протягом усього часу перебування на об’єкті.

Суворіші правила діятимуть для іноземних делегацій, представників ЗМІ, що приходять на різні заходи в стінах адміністрації та посадових осіб, запрошених на наради, колегії тощо.

Що стосується в’їзду транспортних засобів у внутрішній двір облдержадміністрації, то тут також діятимуть певні обмеження. Безперешкодно дозволяється заїжджати на територію авто­мобілям, які забезпечують діяльність керівництва облдержадміністрації.

Такою ж перевагою наділені автомобілі швидкої допомоги, пожежної охорони та комунальних служб, що пропускаються на територію адміністрації безпере­шкодно.

Як уже раніше повідомлялося, з початку березня в облдержадміністрації нова охорона.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та