Тепер гроші за адмінпослуги залишатимуться в тергромадах

Відповідне рішення проголосували народні обранці
Depo.
13 вересня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
Тепер гроші за адмінпослуги залишатимуться в тергромадах
Тепер гроші за адмінпослуги залишатимуться в тергромадах

Відтепер кошти за послуги з державної реєстрації залишатимуться у бюджетах об’єднаних громад, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Децентралізацію влади".

Верховна Рада України прийняла закон № 4386-д  щодо зарахування окремих адміністративних зборів до місцевих бюджетів, яким внесла зміни до Бюджетного кодексу. Таким чином унормовано питання зарахування до доходів загального фонду бюджетів об’єднаних тергромад окремих видів плати за надання адміністративних послуг.

Відтак до бюджетів громад надходитимуть:

-      збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

-      збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

-      плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією.

"У нас відкрилося "друге дихання". Ми так довго чекали на цей закон, - не приховує радості  керівник ЦНАПу Гуменецької об’єднаної громади Валерій Свідер. - Чесно кажучи, іноді опускалися руки."

За його словами, у ЦНАПі вже готують інформаційні листи для фізичних і юридичних осіб, які звертаються за послугами з державної реєстрації і з нетерпінням чекають підписання закону Президентом України та його офіційного оприлюднення. Адже документ набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт