Ціна помилки: Теофіпольську лікарню не штрафували на мільйон

Антимонопольний комітет оштрафував медзаклад лише на 1205 грн
Depo.
9 вересня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
Ціна помилки: Теофіпольську лікарню не штрафували на мільйон
Ціна помилки: Теофіпольську лікарню не штрафували на мільйон

В новині про штраф, накладений територіальним відділенням Антимонопольного комітету на Теофопільську районну лікарню, що була опублікована Depo.Хмельницький вчора, була допущена помилка. Насправді лікарня була оштрафована не на суму в понад мільйон гривень, а лише на 1205 грн.

Дослівно в повідомленні Хмельницького обласного територіального віддлення АМКУ повідомляється, що Теофіпольську центральну районну лікарню оштрафовано "на 1,205 тис. грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем. Як встановило Відділення, лікарня завищила вартість медичних оглядів шляхом включення додаткових витрат, не передбачених чинним законодавством".

Редакція Depo.Хмельницький приносить вибачення за цю прикру помилку.

Зазначимо, що у повідомленні тервідділення АМКУ також згадується ще один медичний заклад – Хмельницька центральна районна лікарня, якій рекомендовано припинити дії з ознаками зловживання монопольним становищем, а саме зняття необґрунтованої плати за проведення медичного огляду для отримання посвідчення водія транспортних засобів без проведення відповідних розрахунків.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький