Те, чого боялися багато хмельницьких водіїв, таки станеться

Обов'язковий "технічний огляд" повернувся
Depo.
31 травня 2016 10:37
ФОТО: depo.ua
Те, чого боялися багато хмельницьких водіїв, таки станеться
Те, чого боялися багато хмельницьких водіїв, таки станеться

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на automotoclub, вже незабаром в Україну повернеться техогляд, але вже в дещо іншому вигляді.

Терміни обов'язкового техогляду вказані в законопроекті Кабміну Про внесення змін в деякі законодавчі акти України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність із актами Європейського Союзу номер 4683.

Найближчим часом може бути прийнятий Закон, який зобов'язує власників транспортних засобів проходити техогляд. Називатися він буде трохи по-іншому – "обов'язкова перевірка придатності до експлуатації", але суть від цього не змінюється. Для різних авто Законопроектом передбачається запровадження різних термінів початку техогляду.
Для тих власників легковиків або будь-яких інших транспортних засобів, хто захоче на них виїхати за кордон, доведеться пройти техогляд починаючи вже з наступного року – тобто з 1 листопада 2017 року.

Техогляд хочуть проводити в рамках планового ТО. Якщо власник легковика не збирається виїжджати на ньому за кордон, час  трохи зміститься. З першого листопада 2019 року за 16 місяців повинні будуть пройти техогляд всі автомобілі, зареєстровані до вказаної дати у непарному році. А якщо автомобіль отримав реєстраційні документи і номерні знаки у парному році, то для них це почнеться з першого листопада 2020 року за ті ж 16 місяців.

Вантажівки, які здійснюють міжнародні рейси, повинні будуть проходити техогляд відразу ж після вступу Закону в силу. А ось для причепів цей термін найбільш віддалений — з 1 січня 2022 року.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та