Судовий фарт: Справу депутата Хмельницької облради ніяк не візьмуться розглядати

Городоцький райсуд, де працює троє служителів, не зміг сформувати колегію

Судовий фарт: Справу депутата Хмельницьк…

Справу депутата-хабарника, що представляє партію "За конкретні справи" в обласному депкорпусі, знову не розглянули, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Початок розгляду справи депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого, який обвинувачується у шахрайстві і в пропозиції надати хабар (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369 КК України), знову затягується.

Цього разу її передали на розгляд Городоцькому районному суду. 16 лютого відбувся автоматизований розподіл, який не увінчався успіхом. Система мала сформувати колегію суддів у складі трьох служителів. Натомість один із них на момент жеребування перебував у відпустці. У підсумку це завадило успішному авторозподілу справи Харкавого, оскільки в Городоцькому райсуді працює лише троє суддів.

Нагадаємо, кам'янецькі судді, де спершу перебувала справа, на першому ж засіданні дружно взяли самовідвід.

А Верховний Суд України залишив без задоволення клопотання захисника Плахотнюка щодо направлення кримінального провадження щодо депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого з Кам'янець-Подільського міськрайонного суду до Апеляційного суду Тернопільської області.

Попався ж представник регіональної політсили нардепа Олександра Гереги "За конкретні справи", член депгрупи в облраді "Депутатський контроль" та заступник голови комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології на хабарі в 50 тисяч доларів США.

Справою займалися детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця. Тоді суд арештував Харкавого, приначивши альтернативу внесення грошової застави на суму 505,2 тис. грн. Депутат кошти вніс і вийшов на волю.

За вимагання йому "світить" до 12 років за ґратами з конфіскацією майна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook