Стартував проект "Хмельвіль"
Оголошено результат проєкту – "Інтерактивного коміксу "Таємниці Хмельвіля"
- Хмельницький
-
30 серпня 2019 19:27

В обласному центрі презентували результат проєкту – "Інтерактивного коміксу "Таємниці Хмельвіля", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією місцевих ЗМІ.
Презентація відбулася в мистецькому дворику на Проскурівській. Туди ж і прибув супергерой міста - Хмельмен на своєму Хмельбайку, чим викликав овації.
А в книгарнях з’явилася перша книга-комікс про Хмельницький. Головний герой - Хмельмен, описує величезну кількість епізодів, фактів та подій, які мали місце в літописі міста впродовж його історії. Авторами книги-коміксу є Ольга Саліпа і Борис Савчук. Самі ж історії відзнайдені краєзнавцем Сергієм Єсюніним.
"Таємниці Хмельвіля" з'явилися в двох версіях — друкованій, як книга, та мобільним додатком. Книги надруковані - півтисячі примірників українською, ще 300 — англійською мовами. Є й мобільний додаток з аудіо-версією книги двома мовами і геолокацією всіх описаних об’єктів.
Як розповідає директорка "Агенції розвитку Хмельницького" Леся Герасимчук, в процесі підготовки книги дізналися, що у Проскурові у 1900 році народився Джек Лейбовиць — перший видавець коміксів про Супермена та Бетмена. Тоді виникла ідея створити комікс. Всі історії про обласний центр, його цікавинки об'єднані в єдиний сюжет персонажем - Хмельменом. Відповідно цей супергерой уособлює дух міста.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 21:46Мера Нетішина - міста атомників, підозрюють у закупівлі неякісних дронів для Сил оборони
- 16:21Навіщо потрібен страховий повідець і як його обрати Актуально
- 10:20Кросівки Autry – спортивне взуття як символ американських цінностей та культури Актуально
- 22:45У Хмельницькому виші готуватимуть капеланів
- 21:31Готували теракти проти військових на Хмельниччині та Дніпровщині: Затримали двох агенток рф (ФОТО) ФОТО
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство