Старокостянтинівських льотчиків на Су-24М запросили на авіашоу до Польщі

Українські військові авіатори продемонструють польським і європейським глядачам бойові можливості бомбардувальника

Фото Сергій Жмурко

 

Група польських фотожурналістів, які висвітлюють у своїх засобах масової інформації авіаційну тематику, відвідала військовий аеродром у Старокостянтинові, де базується бригада тактичної авіації імені Петра Франка, повідомив Depo.Хмельницький офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Сергій Жмурко.

Візит польських фотожурналістів до військових авіаторів в Старокостянтинів не випадковий. За два місяці на військовому аеродромі у польському місті Гдиня відбудеться авіаційне шоу, і представники бригади отримали запрошення продемонструвати польським і європейським глядачам бойові можливості бомбардувальника СУ-24М.

"Мета відвідування аеродрому базування бригади – це популяризація військової авіації Збройних Сил України, демонстрація світовій спільноті бойових можливостей українських Повітряних Сил," - ділиться враженнями керівник групи заступник аташе посольства Республіки Польща з питань оборони майор Маріуш Садовський.

"Ми отримали запрошення взяти участь у авіаційному шоу, готові продемонструвати свої найкращі професійні навички, і гідно представити у Польщі Повітряні Сили Збройних Сил України," - підкреслив командир бригади, військовий льотчик 1 класу полковник Євген Булацик.

Польські журналісти отримали позитивні враження і від побаченої авіаційної техніки, і від спілкування з українськими військовими авіаторами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ЗСУ