Справа "конкретного" Харкавого: Колегію суддів ніяк не сформують

Авторозподіл суддів Городоцького райсуду знову не відбувся. Цього разу через відрядження одного з служителів Феміди

Городоцький районний суд черговий раз провалив авторозподіл справи депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого, передає Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Про це свідчать дані авторозподілу справи протягом 5-7 березня.

Суду необхідно було сформувати трійку зі служителів Феміди. Однак під час проведення жеребкування суддя Інна Федорук перебувала у відрядженні. Це завадило успішному авторозподілу справи.

Нагадаємо, що 16 лютого Городоцький райсуд, де працює троє служителів, не зміг сформувати колегію, щоб по суті розглянути справу депутата облради Миколи Харкавого.

Перед тим кам'янецькі судді, де спершу перебувала справа, на першому ж засіданні дружно взяли самовідвід.

А Верховний Суд України залишив без задоволення клопотання захисника Плахотнюка щодо направлення кримінального провадження щодо депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого з Кам'янець-Подільського міськрайонного суду до Апеляційного суду Тернопільської області.

ПІдозрюють же представника регіональної політсили нардепа Олександра Гереги "За конкретні справи", члена депгрупи в облраді "Депутатський контроль" та заступника голови комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології на хабарі в 50 тисяч доларів США, які він отримав від директора спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів "Славутинка", в якої закінчувався контракт.

Справою займалися детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця. Тоді суд арештував Харкавого, приначивши альтернативу внесення грошової застави на суму 505,2 тис. грн. Депутат кошти вніс і вийшов на волю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький