Спілка Української Молоді в Польщі починає свою роботу, у витоків - хмельничани

Світова Управа СУМ погодила початок створення нової клітини на території Речі Посполитої

Спілка Української Молоді в Польщі почин…

У Польщі Спілка Української Молоді провела першу зустріч в режимі "он-лайн", повідомляє Depo.Хмельницький.

Перспектива створення в Польщі, як нової організаційної клітин Спілки Української Молоді обговорили під час зустрічі в інтернеті ініціатори Мар’яна Кріль, Олена Сільчук, Олена Демідась, Євгеній Моісеєнко за участі представника Референтури зовнішнього розвитку СУМ Андрія Несмачного. Усі юнаки та дівчата з різних регіонів країни, та зараз проживають за кордоном.

Основними ініціаторами розвитку організації були СУМівці, які переїхали за кордон з Хмельницького, Києва, Тернополя та Стрия та зараз проживають у Кракові, Гданьску та Варшаві.

"На сьогодні, це перші кроки у створенні повноцінної організації на території Респупліки Польща, попереду СУМівцям випаде ще багато випробуваннь та перешкод, але ми готові до цього та заохочуємо підтримувати та зберігати своє українське коріння", - розповідає хмельничанин Євгеній.

Координатором зустрічі був Референт зовнішнього розвитку СУМ Андрій Несмачний, він запевнив в необхідній підтримці нових осередків Світовою Управою СУМу.

"Віримо, що добра справа має добрий початок і дасть гарні плоди," – з оптимізмом говорить координатор зустрічі, Референт зовнішнього розвитку СУМ Андрій Несмачний.

Нагадаємо, нещодавно діти загиблих Героїв з Хмельницького отримали подарунки від СУМівців з 12 країн світу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"