ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спецпризначенці охороняють Хмельницьку АЕС на “відмінно”

Нацгвардія перевірила готовність підрозділів військової частини з охорони ХАЕС виконувати стратегічно-важливі завдання
Depo.
22 жовтня 2015 18:13
ФОТО: depo.ua
Спецпризначенці охороняють Хмельницьку АЕС на “відмінно”
Спецпризначенці охороняють Хмельницьку АЕС на “відмінно”

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-служби облдержадміністрації та Національної Гвардії України, впродовж чотирьох днів проводилася перевірка фізичної підготовленості особового складу та рівня методичної підготовки командирів підрозділів військової частини 3043 міста Нетiшин.

Спецпризначенці охороняють Хмельницьку АЕС на “відмінно” - фото 1

Силова підготовка є однією із основних при виконанні стратегічно-важливих завдань та за необхідності -захисту держави. Рівень підготовки під час контрольно-перевірочних занять оцінював начальник фізичної підготовки НГУ полковник Сергія Лещеня.

Спецпризначенці охороняють Хмельницьку АЕС на “відмінно” - фото 2

Основні критерії, за якими оцінювалися дії військовослужбовців, - витривалість, сила та швидкість. Оцінювали також здатність працювати в команді, що є вкрай важливим під час бойових дій. Військовослужбовці здавали нормативи з підтягування, бігу на стометрівці та на довгі дистанції. Бойові підрозділи мали додаткові завдання з рукопашного бою та метання гранати.

За результатами підсумкової перевірки фізичної підготовленості нацгвардійців найвищу оцінку отримав взвод спецпризначенців.

Більше про забезпечення безпеки на Хмельниччині читайте на  khm.depo.ua.