UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Спецлікарні Хмельниччини отримали більше 500 млн грн на медгарантії

В області півсотні лікувальних установ реалізують другий етап медичної реформи

Спецлікарні Хмельниччини отримали більше…

З початку дії Програми медгарантій НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням області близько 520,9 млн грн, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ОДА.

У зв’язку з пандемією COVID-19 програма медичних гарантій була розширена на 4 додаткові пакети – з надання допомоги пацієнтам з підозрою або захворюванням на COVID-19. 

Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 50-ом закладам Національна служба здоров’я України виплатила понад 448,5 млн грн. Так, за надання екстреної медичної допомоги виплачено більше 49,4 млн гр., а за надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього медичні заклади Хмельниччини отримали від НСЗУ майже 23 млн грн.

Також НСЗУ подала у Міністерство охорони здоров’я бюджетну декларацію, в якій описані зміни до Програми медичних гарантій 2021-2023 років. 

Керівниця Національної служби здоров’я України Оксана Мовчан зазначає: "Місія програми – трансформувати систему так, щоб дати надійну опору пацієнту, якого спіткала біда, захистити пацієнта. НСЗУ – це ваша страхова компанія, ми можемо оплатити ваше лікування. НСЗУ виступає за довгострокові контракти і залучення інвестицій. Медична реформа надала закладам автономію, незалежність для розроблення власної стратегії".

Нагадаємо, в області першими долучилися до чергового етапу медреформи майже півсотні лікарень, які тепер фінансуюься напряму з НСЗУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"