Спецпризначенець з Хмельниччини здолав марафон Морської піхоти у США (ФОТО, ВІДЕО)

Українська команда, до складу якої входить і Олександр Дарморос - офіцер 8 окремого полку спецпризначення, подолали 10 та 42 кілометри забігу та вибороли 12 медалей

Спецпризначенець з Хмельниччини здолав м…

Учасники української команди - військовослужбовці, які отримали поранення під час бойових дій на Донбасі, знайшли у собі сили жити та гідно представили Україну, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на допис в ФБ-спільноті "Повернись живим".

В марафоні взяли участь представники 60 країн світу.

Олександр Дарморос, Андрій Бондарчук, Дмитро Полтавець, Юрій Козловський, Павло Чайка, Руслан Попов, Богдан Ушарук, Олександр Попруженко подолали 10 та 42 кілометри забігу та вибороли 12 медалей.

Хмельничанин Олександр Дарморос подолав 10-ти кілометрову дистанцію за 1 годину 10 хвилин і став 3318-м у забігу серед більш як 8 тисяч учасників, які стартували на дистанції.

Підтримати воїнів прийшли співробітники Посольства України у США та українська діаспора. На всьому шляху марафону майоріли наші прапори та чулося "Слава Україні!"

Нагадаємо, кожен з цих мужніх хлопців тренувався завзято та наполегливо, аби продемонструвати найкращі результати. Проте для мільйонів українців вони вже переможці та приклад для наслідування.

А на початку жовтня президент Петро Порошенко подарував годинник Олександру Дарморосу - офіцеру 8 окремого полку спецпризначення з Хмельниччини, який під час військових дій на сході України втратив зір та ногу.