Сотні студентів-аграрників України фестивалять у Кам'янці

В Подільському державному аграрно-технічному університеті розпочався Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості
Depo.
19 жовтня 2016 14:47
ФОТО: depo.ua
Сотні студентів-аграрників України фестивалять у Кам
Сотні студентів-аграрників України фестивалять у Кам'янці

Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості зібрав колективи та окремих виконавців навчальних закладів України “Агроуніфест -2016”, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Вечірній Кам'янець".

"У фестивалі беруть участь близько 400 учасників. Маємо на меті поліпшити формування свідомого ставлення до змістовного проведення дозвілля, формування художнього-естетичних смаків, національної свідомості та сприяння розвитку творчості нашої молоді," – каже ректор ПДАТУ Володимир Іванишин.

Фестиваль триватиме до 23 жовтня, участь у ньому беруть також близько 20-ти представників відомих аграрних підприємств України.

Розпочалося свято з ярмарки вакансій та професій.

На фестиваль зїхалися студенти та викладачі  Борщівського агротехнічного коледжу, Бучацького коледжу ПДАТУ, Кіцманського технікуму ПДАТУ, Коледжу ПДАТУ, Новоушицького технікуму ПДАТУ, Снятинського коледжу  ПДАТУ, Хотинського технікуму ПДАТУ, Педагогічного коледжу Кременецької обласної гуманіторно-педагогічної академії ім.Тараса Шевчека, Камянець-Подільського коледжу культури і мистецтва, Камянець-Подільський індустріальний коледж, Камянець-Подільський харчовий коледж, Кам’янець-Подільський планово-економічний коледж, Кам’янець-Подільський податковий коледж, Державний навчальний заклад "Подільський центр професійно-технічної освіти", Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Кам’янець-Подільський районний будинок школяра, Подільський державний аграрно-технічний університет.

Студенти змагатимуться у жанрах: "Декоритавно-ужиткове",  "Театральне мистецтво", "Інструментальне мистецтво", "Вокальне мистецтво" та "Хореографічне мистецтво".

У програмі також дискотека, екскурсії містом та до Хотина, ярмарка-виставка товарів сільськогосподарської продукції, вечірка, флешмоб та фотосесія.

У рамках фестивалю до Дня автомобіліста, відбудеться й автопробіг, у якому візьмуть участь викладачі усіх факультетів університету.

До слова, 20 жовтня ПДАТУ  відзначає своє 97-річчя з дня заснування. 

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт