"Слуга"-кнопкодавка Копанчук відмовилася від місячної зарплати

На засіданні Верховної Ради обраниця від Хмельниччини вибачалася та каялася за те, що кнопкодавила

"Слуга"-кнопкодавка Копанчук відмовилася…
Фото: Уніан

Про це з посиланням на трансляцію із зали парламенту пише "Українська правда", передає Depo.Хмельницький.

Як зазначає видання, депутатка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко звернулась до голови Дмитра Разумкова із проханням вжити заходів щодо притягнення депутатів-кнопкодавів до відповідальності, на що Разумков відповів, що уже зранку було дано доручення.

Спікер надав слово нардепам, яких "спіймали" на порушенні правила персонального голосування: Сергію Литвиненку та Олені Копанчук. 

"Хочу також принести офіційне вибачення перед усіма. Для мене хоч і було важливим, щоб даний законопроект був проголосований, хоча це не є виправданням. Для мене це буде важливим уроком на все життя. І також я приєднуюсь до позиції свою заробітну плату віддати на благодійний фонд. І я думаю, що це стане посилом уваги не вчиняти неособисте голосування", - зазначила з трибуни Олена Копанчук.

Нагадаємо, народну депутатку від "Слуги народу" Олену Копанчук спіймали на неособистому голосуванні. Копанчук кнопкодавила за сусіда 11 вересня о 13:32 під час голосування за законопроект про внесення змін до закону "Про будівельні норми" щодо удосконалення нормування у будівництві (№1052) за основу.

Сьогодні вона публічно перепросила за свій вчинок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook