ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Славутський мер просить у міліції захисту, лякаючи "наслідками, як на Сході"

Акції проти діяльності теперішньої влади, вважає міський голова Василь Сидор, мають чисто провокативний характер і просить правоохоронців покарати їх організаторів
Depo.
9 червня 2015 18:05
ФОТО: depo.ua

Міський голова написав заяву в прокуратуру і міліцію із проханням розібратися з організаторами і активістами масових мітингів у Славуті. Мотивуючи тим, що це піар, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на офіційний сайт міськради.

У своїй відкритій заяві міський голова Василь Сидор називає радикально спрямовані дії окремих громадян такими, що можуть призвести до сумних наслідків, подібних до тих, що мають місце на Сході країни.

“Свідомі та планомірні навіювання провокаторами протистояння між місцевою владою та жителями Славути є абсолютно безпідставними”,- звертається міський голова Василь Сидор.

Він вважає, що проекти-одноденки займаються банальним піаром, спекулюючи на болючих проблемах. Відтак очільник міста прогнозує, що напередодні місцевих виборів збільшиться кількість таких акцій, що призводять до суспільного заворушення.

Відтак міський голова просить в місячний термін правоохоронців дати відповідь щодо організаторів мітингів, прізвища яких він назвав, та законності їх дій.