Славутський ліс на Закарпатській митниці затримали незаконно

Розпорядження голови Закарпатської ОДА, на підставі якого затримали деревину, втратило чинність
Depo.
27 вересня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
Славутський ліс на Закарпатській митниці затримали незаконно
Славутський ліс на Закарпатській митниці затримали незаконно

Хмельницький окружний адмінсуд визнав протиправною бездіяльність Закарпатської митниці ДФС щодо затримки на станції перетину кордону Чоп чотирьох залізничних вагонів з паливними дровами ДП "Славутське лісове господарство", передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі судової  установи, затримання вагонів відбулося на підставі розпорядження голови Закарпатської ОДА від 13.05.2016 р. № 236 про заборону експорту деревини паливної у Закарпатській області довжиною більше 1 метра. Втім, як виявилося, розпорядження на момент затримання деревини вже втратило чинність.

Крім того, зважування деревини на митниці відбувалося з порушеннями. 

"Як відомо, відповідно до стандартів, відвантаження паливної деревини здійснюється в щільних метрах кубічних, - йдеться в повідомленні прес-служби. - Тоді як дана деревина зважувалася тоннами".

Протиправною діяльність Закарпатської митниці ДФС визнано судом і в тій частині, що деревина на момент початку зважування вже більше 60 днів перебувала в наполовину розвантажених вагонах при середній температурі повітря 25º С під відкритим небом, в результаті чого деревина всохла, а її вага зменшилася.

Відтак, позовні вимоги про визнання протиправною бездіяльність Закарпатської митниці ДФС  суд задовільнив у повній мірі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт