Рейтинг губернаторів: Складні завдання для Корнійчука

У рейтингу губернаторів очільник Хмельниччини на 20 місці і йому поки немає чим особливо хизуватися
Depo.
13 червня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Рейтинг губернаторів: Складні завдання для Корнійчука
Рейтинг губернаторів: Складні завдання для Корнійчука

Голова Хмельницької облдержадміністрації зі своїми складними завданнями в краї посідає 20 місце в рейтингу керівників областей, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ДС.

Після звільнення з посади голови Хмельницької ОДА Михайла Загороднього 18 грудня 2015 р. весь перший квартал 2016-го його обов'язки виконував перший заступник Василь Процюк (-41,5 бали).

Новий губернатор Олександр Корнійчук був призначений тільки 28 квітня.

Можна виділити декілька найбільш проблемних для області напрямків, на яких варто зосередитися Корнійчуку.

Хмельниччина має другий найгірший результат за динамікою кадрів - спад працівників у січні-березні склала 6% (за чотири місяці - 5,5%) у порівнянні з тими ж місяцями минулого року.

При цьому за динамікою зарплати область потрапила в трійку відстаючих: у першому кварталі реальна зарплата скоротилася на 10,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року (за чотири місяці - на 6,6%, четверте знизу місце).

Також в четвірці відстаючих Хмельниччина опинилася за часткою працівників, відправлених у неоплачувані відпустки.

Серед поганих економічних показників можна виділити передостаннє місце за динамікою сільського господарства, попадання в трійку відстаючих за динамікою будівництва, в четвірку - у динаміці експорту і п'ятірки - за припливом прямих іноземних інвестицій (на душу населення).

А найкращий результат Хмельницької області - це найменша серед усіх регіонів заборгованість із заробітної плати в перерахунку на одного працівника: всього лише 23,64 грн. на 1 квітня і 20,28 грн. - на 1 травня.

Також варто відзначити потрапляння у трійку регіонів із найменшою часткою працівників, які отримують зарплату не вище мінімальної.

Ще в області збереглися хороші темпи прийняття в експлуатацію житла - 85,82 кв. м на тисячу жителів, четверте місце.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та