ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сім з десяти чоловіків області не придатні до військової служби

За 60 днів з області мають мобілізувати понад дві тисячі осіб та 50 одиниць техніки
Depo.
25 червня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua
Сім з десяти чоловіків області не придатні до військової служби
Сім з десяти чоловіків області не придатні до військової служби

На Хмельниччині є велика проблема з непридатними до військової служби: із 100 осіб приблизно 70 не підходять за станом здоров'я, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на газету "Є".

19 червня стартувала шоста хвиля мобілізації. Як відзначають у військкоматі, вона триватиме 60 днів і буде набагато складнішою, аніж попередні, які Хмельниччина з гідністю виконала.

"За попередньої хвилі було мобілізовано більше півтори тисячі чоловіків з Хмельниччини та понад 30 одиниць техніки.  Під час чергової хвилі ми до 8 липня проводимо медичні комісії, відбір і комплектацію команд. А з 9 липня призиватимемо впродовж десяти днів людей,"- каже військовий комісар Хмельницької області полковник Сергій Присяжнюк. 

Мобілізовуватимуть військовозобов'язаних, віком від 20 до 60 років, які проходили військову службу, при цьому у віці від 50 до 60 років - тільки в добровільному порядку. Мобілізації не підлягають тимчасово непридатні за станом здоров'я, доглядачі осіб, які є недієздатними, студенти й аспіранти денної форми навчання, а також батьки з трьома і більше неповнолітніми дітьми.

"Шоста хвиля мобілізації спрямована на ротацію тих людей, які були призвані під час третьої. З Хмельниччини має бути мобілізовано понад 2000 осіб, у тому числі 110 офіцерів, та 50 одиниць техніки. Вони будуть повністю забезпечені усім необхідним. Захист країни — обов'язок кожного громадянина. Не можуть її захищати одні і ті ж", - зазначає Сергій Присяжнюк.

Кількість людей, яких мають мобілізувати з кожного району, координована. Найбільше їх буде із Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Старокостянтинова і Шепетівки.

Окрім мобілізації, в області закінчується призов на строкову службу. За планом має бути 1400 осіб, призовників у зону АТО не відправлятимуть.

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua