ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Школи Білогірщини готуються до зими

На торгах були пропозиції про вугілля невідомої якості по нереальній ціні
Depo.
7 серпня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua
Школи Білогірщини готуються до зими
Школи Білогірщини готуються до зими

Для теплої зимівлі шкіл Білогірщини, відділ освіти, молоді та спорту Білогірської райдержадміністрації шукали дешеве вугілля, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "Вісник державних закупівель".

За результатами тендера вони уклали угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю "Вуглеторфзбагачення" (Волинська область) на поставку 450 т вугілля кам'яного марки ДГР 0-200. Загальна вартість продукції становить 629,1 тис. грн.
Також на торгах виступили Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий Дім "Тепло" (Львів) з пропозицією 664,2 тис. грн і Товариство з обмеженою відповідальністю "Юнкомтек" (Хмельницький) з 457,6 тис. грн.
Найнижчу пропозицію "Юнкомтек"комітет з конкурсних торгів відхилив через невідповідність умовам документації конкурсних торгів .

Крім цього, "Юнкомтек" в складі пропозиції не надав копію сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик на вугілля кам'яне ДГР 0-200.
Що цікаво - ця фірма, яка до того ж в документації вказала свою поштову адресу у Донецькій області, зареєстрована у Хмельниицькому з 3 грудня 2014. До теперішнього часу фірма поставляла вугілля школам Донецької області. Ціна в середньому складала 1300-1600 грн/т.

Для відділу освіти, молоді та спорту Білогірської РДА "Юнкомтек" звідкись взяв ціну вугілля марки ДГР 0-200 1017 грн/т, коли вартість відвантаження вугілля з цього підприємства на 7 серпня - 1275 грн/т.

Більше про підготовку шкіл до зими читайте на Depo.Хмельницький.