ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шепетівка повстала на загальноміське віче

Резолюцію-ультіматум відправили Президенту
Depo.
4 березня 2016 09:25
ФОТО: depo.ua
Шепетівка повстала на загальноміське віче
Шепетівка повстала на загальноміське віче

Сьогодні шепетівчани збиралися на загальноміське віче, на якому розглядали питання свавілля ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на shepetivka.com

Уже другий місяць тривають баталії навколо передачі майнового комплексу тепломережі з балансу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на баланс Шепетівського водопровідно-каналізаційного господарства. Є рішення судів, є рішення міської ради, однак ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" вже майже два місяці, як незаконно користуєтся майном шепетівчан.

Виявилось, що НАК "Нафтогаз України" хоче перекласти 64 млн. грн боргу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на плечі шепетівської громади.

У ході зустрічі міського голови Шепетівки із представниками НАК "Нафтогаз України", Михайла Полодюка схиляли до підписання трьохсторонньої угоди, за якою всі борги концесіонера перекладались на міський бюджет. Він відмовився від такої пропозиції. Більше того, Шепетівка не єдине стало жертвою корупційних схем, просто громада Шепетівки першою активно підняла це питання.

В результаті Народного Віче одноголосно було підтримано резолюцію, адресовану до Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, Голови Верховної ради України Володимира Гройсмана, в якій, в разі не врегулювання болючих питань шепетівчани пообіцяли:

Провести у Шепетівці попереджувального страйк.

"Почати перед Адміністрацією Президента України, Кабінетом Міністрів України і НАК "Нафтогаз" безстрокову акцію протесту (в т.ч. голодування).

У разі, якщо у Вас не вистачить рішучості і Ви не почуєте голос громади, ми залишаємо за собою право перекрити залізницю на станції Шепетівка ("Київ - Львів")", - йдеться у тексті резолюції.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький