Сесія Хмельницької облради: "Слуги" заблокували трибуну і виступили із заявою (ОНОВЛЕНО)

Під час сесії голова фракції ПП "Слуга народу" Оксана Бочкарьова разом із колегами по фрації виступила із заявою щодо нелегітимності ради та голови ради

Сесія Хмельницької облради: "Слуги" забл…

Про це інформує Depo.Хмельницький.

"Слуги народу" вимагають оголосити перерву в роботі Хмельницької обласної ради. Як зазначила під час виступу з трибуни голова фракції ПП "Слугав народу" Оксана Бочкарьова", її політчила ставить під сумнів легітимність обрання голови облради Віолетти Лабазюк та вимагає оголосити перерву в роботі сесії.

"Звертаємось до політичного загалу із вимогою зупинити роботу сесії. 7 грудня під час першого засідання Хмельницької обласної ради було проведено вибори голови ради. В ході підрахунку голосів було встановлено, що щонайменше один із бюлетенів є очевидно недійсним. Не дивлячись на те, що такий бюлетень є імперативно недійсним, лічильна комісія штучно протиправно визнала його дійсним та зарахувала голос на користь кандидата на посаду голови обласної ради Віолетти Лабазюк. Рішення про обрання голови обласної ради було оскаржене до суду. Наразі триває судовий процес, за результатом якого буде надано оцінку такого рішення та, ймовірно, скасовано його. Вимагаємо оголосити перерву в роботі першої сесії Хмельницької обласної ради до вирішення судом справи щодо законності рішення про обрання голови Хмельницької обласної ради або до виправлення порушень закону при встановлені результатів виборів голови Хмельницької обласної ради в інший правовий законний спосіб", – зазначила Оксана Бочкарьова та продемонструвала ухвалу про відкриття провадження.

В свою чергу Віолетта Лабазюк надала слово уповноваженому ради та голови обласної ради Андрію Сорокопуду, який зауважив, що позов Бочкарьова дійсно подала до Хмельницького окружного адміністративного суду. Також нею подано заяву про зупинення виконання попереднього рішення обласної ради. "У задоволенні вказаної заяви було відмовлено", – додав Скоропуд.

У підсумку, сесія продовжила свою роботу.

Нагадаємо, в Хмельницькій облраді створили 7 фракції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"