Сатанів презентував стратегію розвитку тергромади

Перспективний план об'єднання розрахований аж до 2020 року
Depo.
1 листопада 2016 12:43
ФОТО: depo.ua
Сатанів презентував стратегію розвитку тергромади
Сатанів презентував стратегію розвитку тергромади

На засіданні Робочої групи з питань просторового планування в Сатанові презентували Стратегію розвитку місцевої селищної об’єднаної тергромади до 2020 року, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Децентралізацію влади".

Сатанів презентував стратегію розвитку тергромади - фото 1

Презентували Стратегію директор з науки та розвитку ГО "Інститут громадянського суспільства"  Анатолій Ткачук та консультант зі стратегічного планування Петро Мавко.

Сатанів презентував стратегію розвитку тергромади - фото 2

Німецьким досвідом ділився представник Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини - професор Янош Бреннер. Він на прикладах німецьких міст розказав про можливі напрямки розвитку території Сатанівської громади, а також про можливі способи залучення інвестицій на такі заходи.

Представники Держпідприємства "Укрндпіцивільбуд" висвітлили ключові моменти стосовно збору статистичних вихідних даних необхідних для розробки Схеми планування території громади, а також розповіли про те, якої інформації поки бракує. Акцентувалися й  на проблемах у отриманні необхідних даних. Посприяти у вирішенні  проблеми пообіцяла головний архітектор Хмельницької області Ірина Дунаєвська.

Сатанів презентував стратегію розвитку тергромади - фото 3

"Презентація випала в той самий день, коли почалося будівництво однієї із споруд, що заплановані - Спорткомплексу у Сатанові, - зауважує голова Сатанівської тергромади Альберт Собков. - Окрім цього ми замінюємо систему опалення у школі села Клинове, з використанням нових енергоефективних матеріалів. Тобто Стратегія розвитку громади тільки презентується, але конкретні результати вона вже дає."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт