UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Розбиратися з екопроблемами на Полонщину їздив губернатор

Голова облдержадміністрації відвідав у районі низку об'єктів

З-поміж іншого, перебуваючи з робочою поїздкою в Полонському районі голова ОДА Вадим Лозовий проконтролював вирішення наболілих екологічних питань, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

Відвідав очільник області ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна". Генеральний директор підприємства розповів йому як виконується план-графік модернізації котельні для зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря та переоснащення очисних споруд. Також він повідомив, що тривають роботи з масштабної реконструкції фабричної котельні, зокрема, проводиться заміна екранних труб, колосникового транспортера і економайзера.

За словами директора підприємства, це дасть можливість значно зменшити або практично припинити викиди забруднювальних речовин. А з метою забезпечення екологічної безпеки в частині запобігання забруднення р. Хомора, проводиться реконструкція очисних споруд підприємства, а саме: прокладаються тимчасові дренажні труби, осушуються ставки біологічної очистки №1 та здійснюється ремонт приміщення для проведення хіміко-біологічних лабораторних досліджень стоків підприємства.

"Стабілізацію екологічної ситуації на Полонщині вважаю одним із своїх пріоритетних завдань, а тому і надалі особисто контролюватиме дотримання графіку робіт, аби жителі території, прилеглої до фабрики, якнайшвидше побачили позитивні зрушення та перестали потерпати від діяльності підприємства," - наголосив Вадим Лозовий.

Відвідав губернатор і підприємства "Нью Енерджі", що займається переробкою відходів ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика -Україна".

Нагадаємо, днями міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив, що Хмельницька ОДА дозволяє труїти річку Хомору і Житомирщину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook