Ротор турбогенератора блоку №1 ХАЕС збиратимуть спеціалісти з Польщі

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС продовжуються ремонтні роботи через виявлені дефекти в роторі генератора

Ротор турбогенератора блоку №1 ХАЕС збир…

Ремонтні роботи на першому енергоблоці Хмельницької АЕС увійшли у найвідповідальнішу фазу, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ХАЕС.

Ремонтно-відновлювальні роботи здійснює персонал електричного цеху, енергоремонтного підрозділу Хмельницької АЕС. Залучені до ремонтних робіт на генераторі також спеціалісти компанії General Electric (GE) (Краків, Польща) та українського підприємства Електроважмаш (Харків). За словами заступника головного інженера з ремонту Валерія Лисенка, на майданчику ВП ХАЕС вже побував головний конструктор вітчизняного підприємства, наразі, очікується прибуття фахівців General Electric.

Розбирання ротора вже завершено, ремонтний персонал готовий до найвідповідальнішої частини - збирання. У цьому процесі будуть задіяні спеціалісти GE, які виконуватимуть  пайку провідників котушки. Персонал енергоремонтного підрозділу, в свою чергу, навчатиметься та перейматиме досвід у іноземних спеціалістів компанії General Electric.

"Спеціалісти ХАЕС ґрунтовно вивчали питання комплектації спецоснащення GE та "Електроважмашу", інших постачальників і підрядних організацій. Вважаю, що його буде достатньо аби зібрати ротор і підготувати до подальшої експлуатації. За деякими позиціями ще триває доукомплектація, але терміни постачання прийняті, отож затримок у роботі не повинно бути", - підсумував Валерій Лисенко.

Для оперативного вирішення всіх питань, координації дій безпосередньо на ремонтному майданчику, де відновлюється ротор, працює штаб ремонту. Графік ремонтних робіт досить стислий, їх завершення заплановано на кінець березня цього року.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що польська компанія відремонтує турбогенератор ХАЕС за понад чотири мільйони євро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"