Родині полеглого Володимира Чепелюка з Ізяславщини вручили нагороду

Бойову відзнаку десантно-штурмової бригади вручили батькам полеглого в АТО бійця
Depo.
15 вересня 2016 11:01
ФОТО: depo.ua
Родині полеглого Володимира Чепелюка з Ізяславщини вручили нагороду
Родині полеглого Володимира Чепелюка з Ізяславщини вручили нагороду

На Ізяславщині вручено відзнаку рідним героя АТО, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт Ізяславської райдержадміністрації.

Від імені командира 80 окремої десантно-штурмової бригади вручили Людмилі та Миколі Чепелюкам відзнаку "Командира 80 ОДШБр", якою їх син Володимир Миколайович Чепелюк удостоєний відповідно до наказу командира частини посмертно.

Родині полеглого Володимира Чепелюка з Ізяславщини вручили нагороду - фото 1

Висловили щирі співчуття родині загиблого Володимира Чепелюка, подякували Людмилі Романівні та Миколі Івановичу за виховання справжнього патріота України, щирого українця та запевнили, що всі жителі району та М’якітської громади завжди пам’ятатимуть усіх тих, хто поклав своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Довідково:

Чепелюк Володимр Миколайович (14.05.1992 – 03.07.2014), народився та зростав в селі М’якоти, сержант з матеріального забезпечення аеромобільної роботи 80-ї окремої аеромобільної бригади. Після закінчення 9-ти класів М’якітської ЗОШ І-ІІІ ступенів вступи на навчання до Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Закінчив заклад у 2009 році. В 2011 році призваний на строкову військову службу, по її закінченні перейшов служити за контрактом. Будучи на посаді сержанта, старини роти, виконував свої обов’язки на відмінно. З перших днів АТО був на передовій. Рухаючим на БТРі, його молоде життя обірвав вибух гранати, випущеної з РПГ терористом, який перебував на даху будинку.

Похований в селі М’якоти. В школі, у якій він навчався, у 2015 році відкрито меморіальну дошку В.Черпелюку та О.Мамлаю. Указом Президента України від 8 серпня 2014 року  №640/2014 нагороджений орденом "За мужність" (посмертно).

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт