ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рівно рік тому під Іловайськом загинув хмельницький "миротворець" Олександр Співачук

Майор міліції з Хмельницького одним з перших пішов захищати цілісність нашої держави
Depo.
28 серпня 2015 14:34
ФОТО: depo.ua
Рівно рік тому під Іловайськом загинув хмельницький "миротворець" Олександр Співачук
Рівно рік тому під Іловайськом загинув хмельницький "миротворець" Олександр Співачук

Олександр Співачук вступив до лав батальйону "Миротворець" у перші дні його створення, передає Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу УМВС України в області.

Зв‘язок з Олександром перервався після фатального бою під Іловайськом Донецької області 28 серпня 2014 року, який увійшов в історію як Іловайський котел.

Українські бійці увійшли в Іловайськ 18 серпня. Вони змогли взяти під свій контроль більшу частину міста, однак, вже 28 серпня опинились в оточенні.

Майже півроку Олександра шукали, як безвісти зниклого. Його фотографії розповсюджувалися у соціальних мережах, колеги-правоохоронці збирали інформацію з усіх можливих джерел. Лише у результаті співставлення аналізів ДНК вдалося з‘ясувати, що Олександр Співачук загинув і похований, як невідомий захисник, на одному з кладовищ Дніпропетровська.

25 січня цього року майора міліції перепоховали у рідному місті.

Усі рідні, знайомі та колеги в один голос говорять про трудолюбивість, делікатність та надзвичайну спрагу до знань, яка була у Сашка.

Бойові побратими Олександра розповідають, що у батальйоні він виконував функцію просвітителя і завжди возив із собою пакет з книжками, якими охоче ділився з хлопцями.

Пам'ять про захисника, друга, сина вічно житиме у серцях хмельничан.

Більше про полеглих захисників - на khm.depo.ua