Рівень злочинності серед підлітків Хмельниччини знзився цьогоріч на 15%

Разом з тим, стосовно неповнолітніх розпочато 142 кримінальні провадження
Depo.
9 серпня 2016 15:42
ФОТО: depo.ua
Рівень злочинності серед підлітків Хмельниччини знзився цьогоріч на 15%
Рівень злочинності серед підлітків Хмельниччини знзився цьогоріч на 15%

Прокуратура області прозвітувала про стан роботи за перше півріччя щодо захисту прав і свобод дітей, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Органами внутрішніх справ стосовно неповнолітніх розпочато 142 кримінальні провадження, закінчено досудове слідство у 88 провадженнях. До суду з обвинувальними актами направлено 79 кримінальних проваджень, закрито – 9," – інформують в відомстві.

Рівень злочинності серед підлітків у порівнянні з минулим роком знизився на 15,1%.

Працювали й правоохоронці щодо захисту прав і свобод дітей. Прокурорами заявлено 30 позовів на 19,3 мільйонів гривень, з яких 13 уже розглянуто та задоволено судом. У добровільному порядку відшкодовано 68 тисяч гривень.

За результатами вивчення стану законності у сфері охорони дитинства розпочато 17 кримінальних проваджень, зокрема й щодо порушень при використанні бюджетних коштів. Прокурорами до суду направлено 6 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. Відтак керівників загальноосвітніх та професійних навчальних закладів притягнуто до відповідальності за неповідомлення про реальний конфлікт інтересів.

Звертали особливу увагу на додержання вимог законодавства про забезпечення житлом дітей соціально незахищеної категорії. Судами задоволено 8 позовів на захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із вартістю позовних вимог понад 300 тисяч гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та