ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокурор Хмельниччини вважає недостатньою боротьбу з корупцією в області

Про це він заявив на нараді щодо стану попередження і протидії злочинності в регіоні
Depo.
12 лютого 2016 10:20
ФОТО: depo.ua
Прокурор Хмельниччини вважає недостатньою боротьбу з корупцією в області
Прокурор Хмельниччини вважає недостатньою боротьбу з корупцією в області

Прокурор області Олег Синишин висловив стурбованість криміногенною ситуацією в області, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Попри зменшення тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтувань, розтрати чи привласнення майна, вчинення злочинів у стані алкогольного сп’яніння, загальний рівень злочинності в області зріс у минулому році на 25 відсотків.

Причинами такого стану є не лише зниження матеріального благополуччя населення, безробіття, а й послаблення превентивної роботи правоохоронними органами, - вважає правоохоронець.

Особливе занепокоєння викликає збільшення злочинів проти власності, переважно – крадіжки та шахрайства, а також кримінальних правопорушень, вчинених дітьми і раніше судимими особами.

Не розшуканими залишаються 339 правопорушників та 113 безвісти зниклих.

Прокурор області звернув увагу присутніх на недостатню роботу з викриття корупціонерів серед посадовців вищих категорій, виявлення корупційних правопорушень у контролюючих органах.

А в умовах підвищення обороноздатності країни важливим залишається питання протидії корупційним проявам у діяльності службових осіб військових комісаріатів та членів військо-лікарських комісій.

Акцентував також на активізації боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, підакцизних товарів, зброї, бойових припасів і вибухових речовин, що можуть потрапляти на територію області із зони проведення АТО, а також на виявленні та ліквідації фактів зайняття гральним бізнесом, у тому числі з використанням інформаційних технологій.

"Ми повинні згуртуватися і максимально зробити все можливе, щоб у нашому регіоні панував Закон", - резюмував прокурор області.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та