Прокуратура Хмельниччини "захистить" людські пасовища

На Красилівщині прокуратура в суді відстоюватиме повернення громаді незаконно приватизованого пасовища
Depo.
8 вересня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Прокуратура Хмельниччини "захистить" людські пасовища
Прокуратура Хмельниччини "захистить" людські пасовища

Старокостянтинівська місцева прокуратура вивчила додержання законодавства при розпорядженні землями, які використовували як пасовище для худоби, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури.

Питання законності надання у приватну власність більше 2 га земель у  Слобідці-Красилівській Яворовецької сільської ради Красилівського району, нещодавно викликало невдоволення громади ти суспільну напругу.

За словами керівника місцевої прокуратури Василя Сліпеця, на підставі рішень сільської ради у 2015 році двом мешканцям Красилова надано безоплатно земельні ділянки площами 1,8 га та 0,5 га для ведення особистого селянського господарства. В подальшому ці ділянки приватизовані. Їх загальна вартість ставить більше 800 тисяч гривень.

"Встановлено, що землі розташовані в межах прибережної захисної смуги струмка, який відноситься до малої річки загальнодержавного значення і є лівою притокою річки Бужок (басейн річки Південний Буг). Землі такої категорії перебувають виключно у державній та комунальній власності і можуть надаватися лише в користування та для спеціально визначених цілей", - йдеться у повідомленні.

Отже, місцевою прокуратурою заявлено в суд два позови до сільської ради та двох власників земельних ділянок про визнання незаконними та скасування рішень сільської ради, визнання недійсними свідоцтв про право власності на земельні ділянки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та