Прокуратура Хмельниччини примусить орендаря землі заплатити у восьмеро більше

Бюджет Шепетівського району отримуватиме адекватну плату від орендаря землі
Depo.
21 жовтня 2016 17:57
ФОТО: depo.ua
Прокуратура Хмельниччини примусить орендаря землі заплатити у восьмеро більше
Прокуратура Хмельниччини примусить орендаря землі заплатити у восьмеро більше

Господарський суд Хмельниччини задовільнив позов Шепетівської місцевої прокуратури внести зміни до договору оренди більше 60 га земель резервного фонду Вербовецької сільської ради, які розташовані за межами населених пунктів, повідомляє Depo.Хмельницький.

За словами керівника Шепетівської місцевої прокуратури Івана Комара, ще у 2007 році  з фермером уклали  договір оренди зазначеної земельної ділянки строком на 25 років. Але, розмір орендної плати за користування землею спочатку не складав  3 відсотки нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а це близько 70 тисяч гривень. 

"За таких обставин місцевий бюджет недотримував значну суму коштів. І, незважаючи на звернення управління Держземагенства в Шепетівському районі з пропозицією переглянути договір оренди вказаної земельної ділянки та привести його у відповідність до вимог законодавства, орендар ці пропозиції проігнорував", - йдеться у повідомленні прокуратури Хмельниччини. 

Тому прокуратура в інтересах держави звернулася до суду з позовними вимогами, на задоволення яких судом вирішено внести зміни до договору оренди та у вісім раз збільшити річну плату за користування землею. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький