Приватник у Красилові роками наживався на оренді землі

Орендар не реагував на звернення міськради щодо збільшення плати за землю, доки за справу не взялися прокурори

За втручання Старокостянтинівської місцевої прокуратури розмір орендної плати за використання землі вартістю майже 11 млн грн приведено у відповідність до вимог законодавства, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Встановлено, що на підставі рішення Красилівської міської ради у 2012 році одному із приватних підприємств в оренду для виробничих цілей надано 6,5 га землі у місті. Попри те, що вартість цієї земельної ділянки на сьогодні зросла до 10,9 млн грн, орендна плата за її використання тривалий час лишалась незмінною та складала 195 тис. грн.

У зв'язку з цим міською радою орендарю запропоновано внести зміни до вказаного договору та привести розмір плати за користування землею у відповідність до вимог законодавства, проте ці пропозиції залишились без реагування.

"Тому, діючи на усунення виявлених порушень, місцева прокуратура вжила заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку," - каже керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець.

Під час розгляду позову господарським судом Хмельницької області відповідачем зміни до договору оренди землі внесено у добровільному порядку. Відтак, розмір орендної плати за використання землі збільшено до 328 тис. грн.

Нагадаємо, а у Летичівському районі "хапнули" в обхід законів 22 га землі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький