UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Приватник у Красилові роками наживався на оренді землі

Орендар не реагував на звернення міськради щодо збільшення плати за землю, доки за справу не взялися прокурори

Приватник у Красилові роками наживався н…

За втручання Старокостянтинівської місцевої прокуратури розмір орендної плати за використання землі вартістю майже 11 млн грн приведено у відповідність до вимог законодавства, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Встановлено, що на підставі рішення Красилівської міської ради у 2012 році одному із приватних підприємств в оренду для виробничих цілей надано 6,5 га землі у місті. Попри те, що вартість цієї земельної ділянки на сьогодні зросла до 10,9 млн грн, орендна плата за її використання тривалий час лишалась незмінною та складала 195 тис. грн.

У зв'язку з цим міською радою орендарю запропоновано внести зміни до вказаного договору та привести розмір плати за користування землею у відповідність до вимог законодавства, проте ці пропозиції залишились без реагування.

"Тому, діючи на усунення виявлених порушень, місцева прокуратура вжила заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку," - каже керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець.

Під час розгляду позову господарським судом Хмельницької області відповідачем зміни до договору оренди землі внесено у добровільному порядку. Відтак, розмір орендної плати за використання землі збільшено до 328 тис. грн.

Нагадаємо, а у Летичівському районі "хапнули" в обхід законів 22 га землі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook