UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Летичівському районі "хапнули" в обхід законів 22 га землі

"Нахімічили" із виділенням наділів у Меджибіжській селишній раді

У Летичівському районі "хапнули" в обхід…

Хмельницькою місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом неправомірної приватизації земель на території Меджибізької селищної ради вартістю близько 700 тис грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

"Для ведення особистого селянського господарства безоплатна передача землі із фондів державної та комунальної власності здійснюється у розмірі не більшому ніж 2 га, - кажуть правоохоронці. - Однак не усюди дотримуються порядку."

Наприкінці минулого року сесією Меджибізької селищної ради Летичівського району прийнято рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та надання у власність громадян 11 земельних ділянок площею по 2 га кожна. Люди ж своє право безоплатної приватизації земельних ділянок цієї категорії у межах норм, визначених ст.121 Земельного кодексу України, раніше вже використали.

До прикладу, один із заявників, зловживаючи своїм правом, окрім земельної ділянки на території зазначеної селищної ради, попередньо отримав у власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки на території Хмельницького та Городоцького районів.

Таким чином, при розгляді заяв громадян сесією селищної ради не надано належної оцінки доводам заявників про наявність права на безоплатну приватизацію землі.

Як каже керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, за фактами прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.367 Кримінального кодексу України - службова недбалість, проведення досудового розслідування у якому доручено слідчому відділу Летичівського відділу поліції ГУНП в області.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення, а також збереження речових доказів у справі. Зокрема, на 11 земельних ділянок, площею 22 га та вартістю майже 700 тис. грн, накладено арешт.

Нагадаємо, а двоє хмельничан самовільно викопали ставки на чотирьох гектарах родючої землі на Ярмолинеччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook