Представники збройних сил США домовилися про співпрацю з кам'янецькими мінерами

Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України відвідала американська делегація 

Depo.
20 жовтня 2017 17:20
ФОТО: depo.ua

Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України відвідала делегація Збройних Сил США і домовилася про співпрацю, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 3849.

Голова делегації, містер Марк ВЕНЕРІС, який є представником Програми гуманітарного розмінування командування ЗС США в Європі зазначив, що вже давно мав бажання ознайомитись з відомим на всю країну Центром, який готує фахівців з розмінування не тільки для потреб власних Збройних Сил, але й для іноземних. Окрім голови, до складу делегації входили троє військовослужбовців ЗС США.

Іноземні гості ознайомилися з розташуванням Центру розмінування, його підрозділами, спроможностями, матеріально-технічною базою, яку використовують фахівці з розмінування як під час навчання, так і для виконання бойових завдань.

Особливе враження гості отримали від компактного розташування навчально-тренувального комплексу Центру: все поруч, все продумано і на переміщення не потрібно витрачати багато часу.

Результатом зустрічі стала домовленість про поглиблення двосторонньої співпраці щодо підготовки американськими інструкторами фахівців Центру розмінування (інструкторів з досвідом) за напрямком сапер (розмінування) в рамках гуманітарного розмінування, надання необхідного обладнання для даної підготовки з подальшою його передачею в підрозділи Центру для навчання та виконання завдань.

Також, в планах майбутньої співпраці є підготовка за напрямом тактичної медицини та водолазів-підривників.

Нагадаємо, днями більше трьох десятків військових-кінологів вивчили на Хмельниччині - група військових саперів отримала сертифікати фахівців-кінологів у Кам'янець-Подільському Центрі розмінування ЗСУ.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері