Працівниця ХАЕС проявляла "прихильність" до бойовиків

Жінка, що має доступ до особливих робіт, проявляла активність в соцмережах щодо підтримки сепаратистів, за що отримала попередження від СБУ

Depo.
16 лютого 2017 21:05
ФОТО: depo.ua

СБУ виявила на ХАЕС прихильницю "руського міра", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Правоохоронці оголосили офіційне застереження нетішинці та заявила про неприпустимість її протиправної поведінки.

Діяльність інженера ХАЕС правоохоронці кваліфікували як таку, що межує із вчиненням злочинів, передбачених ст. 258-3 - матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації та ст. 258-5 - фінансування тероризму.

Як з'ясувалось, жінка протягом тривалого часу контактувала у соцмережах з бойовиками ЛНР/ДНР, усіляко підтримувала їх діяльність і вважає, що це українська влада розв'язала війну на сході.

На своїй сторінці в ВК вона активно закликала фінансово допомагати пораненим бойовикам.

Крім того, прихильниця "руського міра" працювала не де-небудь, а на Хмельницькій АЕС інженером, що має доступ до особливих робіт.

Закон України "Про інформацію" передбачає, що нікого не можна притягнути до відповідальності за критику, оцінку дій, а також висловлювання, які не можуть тлумачитись як такі, що містять фактичні дані.

Проте межу від оціночних суджень до антиукраїнської пропаганди дуже легко переступити. І тоді, особа, яка проводить спрямовану антиукраїнську кампанію в мережі Інтернет чи ЗМІ, публічно закликає до повалення конституційного ладу, зміни меж території або державного кордону, створення терористичної групи чи організації – буде відповідати за законом.

А це - кримінальна відповідальність, яка передбачає позбавлення волі на строк від 3-х до 15 років, а в окремих випадках – довічне ув'язнення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері