Порушник, який загинув від куль хмельницьких копів, мав серйозні порушення психіки, - лікар
Чоловік, що поранив трьох жінок напредодні Нового року, не повинен був без опікуна з'являтися на людях
- Хмельницький
-
2 січня 2017 21:06

Правопорушник, який загинув від поранень, мав серйозний психіатричний діагноз, повідомляє Depo.Хмельницький.
Як з’ясувалося, чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень та мав проблеми з психічним здоров'ям.
"Дана особа перебувала на обліку в Хмельницькому обласному психоневрологічному диспансері, як людина, яка схильна до суспільно-небезпечних дій. В нього були тяжкі психічні розлади," – каже головний лікар Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру Лілія Брухнова.
За її словами, чоловік постійно приходив до психіатрів на огляд зі своєю дружиною. Він потребував стороннього догляду і не міг через психіатричне захворення контролювати свої дії. Чоловік і на прийом лікаря, і в громадських місцях мав бути під доглядом опікуна.
Лікарка каже, що потерпілий чув голоси і ніяк не розумів, що коїть. Так само він і не чув нікого з оточуючих.
Відтак, напади на перехожих жінок з шилом та непокора поліції – це результат психіатричного захворювання. Його зупинити адекватними попереджувальними заходами, практично, було неможливо.
"Навіть, якщо б ви були чемпіоном світу з єдиноборств, всеодно не вдалося б з ним справитися," – константує психіатр.
Нагадаємо, 30 грудня вранці у Хмельницькому відбулася стрілянина.
Порушник не підкорився патрульним і його поранили з табельної зброї. Невдовзі чоловік помер у кареті "швидкої".
Перед тим чоловік встиг поранити кілька людей шилом.
За фактом стрілянини правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
Згодом правоохоронці закликали ЗМІ допомогти встановити можливих свідків подій, та просили відгукнутися потерпілих від рук загиблого.
У прокуратурі розпочали перевірку правомірності дій поліцейських, внаслідок яких загинув чоловік.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:54Поліціянтка з Хмельниччини перемогла на чемпіонаті України з універсального бою
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 09:20Могили предків: На Хмельниччині відкрилася фотовиставка присвячена давнім цвинтарям регіону
- 21:25Резонансна справа Крупи: Екскерівниці Хмельницької МСЕК суд продовжив арешт і знову зменшив суму застави
- 11:13Обслуговування вихрових заслінок і бензинових сажових фільтрів GPF — Master Service Актуально
- 10:09На Хмельниччині вночі працювала ППО
- 20:20Силовики завершили найбільшу спецоперація з ліквідації наркобізнесу: Вилучили понад 17 млн доз наркотиків, затримали 67 учасників ОЗГ ФОТО Відео
- 11:06Стрілянину в столичному готелі вчинив нетверезий хмельничанин, - поліція
- 09:28Масований наліт дронів на Хмельниччині: ППО збила 13 БпЛА
- 18:55 Одна із наймасштабніших спецоперацій: Подробиці ліквідації наркоосередків у 15 регіонах України (ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:09На Хмельниччині 15-річний хлопець отримав розряд струму, видершись на вагон потяга
- 09:31В ніч на 12 травня на Хмельниччині ППО збила два БпЛА
- 08:23 У Хмельницькому курсанти військового вишу будували проректору дачу, - ДБР ФОТО
- 23:57 Війна з Росією: Зеленський повідомив Трампу, що Україна готова до переговорів у будь-якому форматі
- 13:02Холодильник для великої родини: на що звернути увагу при виборі моделі Актуально
- 11:43У Хмельницькому затримали закладчика наркотиків
- 21:34Куди необхідно звернутись громадянам для оформлення біометричних паспортних документів
- 12:29У Хмельницькому не розминулися маршрутка та позашляховик. Є потерпілі ФОТО